90449

90449 SIS - šedá

Kryt pro spojku SC APC Simplex / LC Duplex optický konektor

Vaše cena bez DPH
129 Kč
Vaše cena s DPH
156 Kč
Dostupnost
Na telefonické vyžádání
Obj. kód
90449 SIS
EAN
5603011577520

Volba


90449 SDU - zlatá
129,00 Kč
Na telefonické vyžádání
90449 SPM - černá
129,00 Kč
Na telefonické vyžádání
90449 SAL - hliník
129,00 Kč
Skladem
90449 SBR - bílá
80,00 Kč
Skladem
90449 SGE - ledová
129,00 Kč
Skladem
90449 SIS - šedá
129,00 Kč
Na telefonické vyžádání
90449 SMF - slonová kost
80,00 Kč
Skladem
90449 SPE - perleť
129,00 Kč
Skladem
Kryt pro spojku SC APC Simplex / LC Duplex optický konektor
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty

Společnost ELKO EP je jedním z předních světových výrobců elektronických zařízení pro domovní, office a průmyslové automatizace.
Již 26 let dodáváme do celého světa, naší doménou jsou především relé, dále produkty pro bezdrátové instalace nebo zařízení pro Internet věcí (IoT). Nezaměřujeme se ale jen na hmotné výrobky, navrhujeme také komplexní efektivní řešení.

Naše pobočky najdete ve 13 zemích světa, veškerý vývoj a výroba však probíhá v našich vlastních prostorách v Holešově. I díky tomuto zázemí jsme obdrželi několik významných ocenění, například Vizionář roku 2015, Globální exportér roku 2016 nebo Czech Business Superbrands 2019.

Copyright © ABRA ESHOP 2015 | Kontakt | Obchodní podmínky | www.elkoep.cz | Ceník v PDF | Ke stažení | O nás