90449

90449 SAL - hliník

Kryt pro spojku SC APC Simplex / LC Duplex optický konektor

Vaše cena bez DPH
123 Kč
Vaše cena s DPH
149 Kč
Hodnota při nákupu za body
7 bodů
Dostupnost
Skladem
Obj. kód
90449 SAL
EAN
5603011577513

Volba


90449 SAL - hliník
123,00 Kč
Skladem
90449 SBR - bílá
76,00 Kč
Skladem
90449 SGE - ledová
123,00 Kč
Skladem
90449 SIS - šedá
123,00 Kč
Na telefonické vyžádání
90449 SMF - slonová kost
76,00 Kč
Skladem
90449 SPE - perleť
123,00 Kč
Skladem
Kryt spojky pro SC APC Simplex / Duplex, optický konektor
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
90910 PETRA

90910 PETRA

1 rámeček, PETRA (žula)

720 Kč
Skladem
90910 ANIMATO

90910 ANIMATO TAA hliníková / hliníková

1-rámeček hliník, mezirámeček hliníkový

92 Kč
Skladem
90910 AQUARELLA

90910 AQUARELLA TAL- hliník

1 rámeček, AQUARELLA (metalic plast)

76 Kč
Skladem

Společnost ELKO EP je jedním z předních světových výrobců elektronických zařízení pro domovní, office a průmyslové automatizace.
Již 25 let dodáváme do celého světa, naší doménou jsou především relé, dále produkty pro bezdrátové instalace nebo zařízení pro Internet věcí (IoT). Nezaměřujeme se ale jen na hmotné výrobky, navrhujeme také komplexní efektivní řešení.

Naše pobočky najdete v 16 zemích světa, veškerý vývoj a výroba však probíhá v našich vlastních prostorách v Holešově. I díky tomuto zázemí jsme obdrželi několik významných ocenění, například Vizionář roku 2015 nebo Globální exportér roku 2016.

Copyright © ABRA ESHOP 2015 | Kontakt | Obchodní podmínky | www.elkoep.cz | Ceník v PDF | Ke stažení | O nás