90449

90449 SAL - hliník

Kryt pro spojku SC APC Simplex / LC Duplex optický konektor

Vaše cena bez DPH
123 Kč
Vaše cena s DPH
149 Kč
Hodnota při nákupu za body
7 bodů
Dostupnost
Skladem
Obj. kód
90449 SAL
EAN
5603011577513

Volba


90449 SAL - hliník
123,00 Kč
Skladem
90449 SBR - bílá
76,00 Kč
Skladem
90449 SGE - ledová
123,00 Kč
Skladem
90449 SIS - šedá
123,00 Kč
Skladem
90449 SMF - slonová kost
76,00 Kč
Skladem
90449 SPE - perleť
123,00 Kč
Skladem
Kryt spojky pro SC APC Simplex / Duplex, optický konektor
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
90910 PETRA

90910 PETRA

1 rámeček, PETRA (žula)

720 Kč
Skladem
90910 ANIMATO

90910 ANIMATO TAA hliníková / hliníková

1-rámeček hliník, mezirámeček hliníkový

92 Kč
Na telefonické vyžádání
90910 AQUARELLA

90910 AQUARELLA TAL- hliník

1 rámeček, AQUARELLA (metalic plast)

76 Kč
Skladem

Společnost ELKO EP je jedním z předních evropských hráčů v oblasti domovní a průmyslové elektroinstalace po více než 23 let. Od roku 2007 se společnost vyvíjí a vyrábí svůj vlastní systém inteligentní elektroinstalace iNELS s názvem Smart Home & Building Solutions. V současné době zaměstnává ELKO EP HOLDING téměř 300 lidí, vyváží do 66 zemí po celém světě a má již 11 zahraničních poboček. Společnost je právem hrdá na svou vlastní výrobu komponentů, vlastní vývoj a inovace nových produktů. Je také schopna nabídnout svým zákazníkům okamžitou distribuci a rychlý, bezchybný servis.

Copyright © ABRA ESHOP 2015 | Kontakt | Obchodní podmínky | www.elkoep.cz | Ceník v PDF | Ke stažení | O nás